Jakość

Kremy i kosmetyki do pielęgnacji stóp – sprawdzona jakość

Scan Anida Sp. z o.o. jako producent kosmetyków i produktów leczniczych realizuje trzy priorytety: jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu połączeniu ze stałym doskonaleniem. Od wielu lat funkcjonujemy zgodnie z wymaganiami Norm ISO 9001, ISO 22716 (GMP dla Kosmetyki) i GMP dla Farmacji konsekwentnie realizując cele zawarte w Polityce Jakości.

Technologia i ekologia

Stosujemy najlepsze, ściśle wyselekcjonowane surowce, nowoczesne technologie oraz systemowy nadzór nad każdym etapem wytwarzania. Dbamy o komfort i estetykę opakowań kremów i dezodorantów do stóp oraz innych wyrobów, co gwarantuje naszym produktom wysoki standard i optymalne parametry funkcjonalne. Dzięki stałej trosce o jakość skutecznie konkurujemy z producentami o światowej renomie.

Jednym z priorytetów naszej działalności jest troska o środowisko naturalne. Dlatego korzystamy z niezawodnych i efektywnych technologii przyczyniających się do jego ochrony. Stawiamy na rozwiązania proekologiczne: odzyskiwanie ciepła oraz recykling wody. Dbamy też o to, by minimalizować ilość odpadów i racjonalnie korzystać z zasobów naturalnych.

Ważne sa dla nas relacje

Ważne są dla nas długotrwałe, oparte na zaufaniu i wzajemnych korzyściach relacje z Klientami i Dostawcami. Przykładamy również dużą wagę do budowania pozytywnego wizerunku naszej firmy. Jesteśmy dumni z naszych Pracowników oraz z tego, że z reguły od wielu lat są związani z Firmą. Poprzez planowo realizowane szkolenia umożliwiamy naszej załodze ciągły rozwój zdolności i umiejętności.

Andrzej Bińko
Prezes Zarządu
Kraków, 15.04.2010 r.