Nagrody

Laur Konsumenta – „Odkrycie Roku 2011″

Seria kosmetyków do pielęgnacji stóp Acerin otrzymała godło Laur Konsumenta – „Odkrycie Roku 2011”. W swojej kategorii rywalizowaliśmy z takimi markami jak: AA Oceanic, Eveline, Sally Hansen i Pharma C Food.

Plebiscyt jest organizowany przez dziennik „Rzeczpospolita”. Zasady przyznawania tytułu są następujące: zbierane są odpowiedzi na pytanie „Jakie produkty, marki i usługi polski konsument uważa za najlepsze i chętnie poleca innym osobom?”. Głosy zbierane są drogą telefoniczną, ankietowaniem face – to – face oraz przeprowadzany jest plebiscyt na portalach branżowych. Łącznie zostaje zebrane minimum 800 głosów w każdej kategorii, a wygrywa produkt zdobywający najwięcej głosów.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za uznanie i zaufanie, jakim nas obdarzyli. W dalszym ciągu będziemy pracować nad udoskonalaniem i rozwojem naszych produktów.

SCAN-ANIDA odkrycie roku

Nagroda w konkursie „Produkt Roku”

Nasz flagowy produkt „ACERIN płyn na odciski” cieszy się bardzo dobrą opinią wśród aptekarzy. Dowodem na to są otrzymywane corocznie nagrody w konkursie „Produkt Roku”, organizowanym przez wydawnictwo „APTEKA” z Wrocławia. Nagrody są przyznawane w oparciu o przeprowadzane ankiety właśnie wśród aptekarzy.

złoty i srebrny talerz acerin - świat farmacji

GAZELE BIZNESU

„SCAN ANIDA” już po raz drugi otrzymała tytuł „GAZELE BIZNESU” w XI Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm.
Tytuł ten potwierdza przynależność firmy SCAN ANIDA do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grupy najdynamiczniej rozwijających się firm wg Dziennika Puls Biznesu.

Gazele SCAN-ANIDA

SCAN-ANIDA XI edycja

Nagroda „Produkt Roku 2012″

Srebrny talerz, produkt roku 2012 Acerin